Portal edukacyjny dla małych i średnich przedsiębiorstw
Podróże Firm
Logowanie
Login:
Hasło:
zapomniałem hasła?
Jeśli nie posiadasz konta:
zarejestruj się teraz
rezerwacja biletów
Narzędzia płatnicze

Firmy na świecie stosują następujące sposoby płatności:

  • przelewy po otrzymaniu faktury. Termin płatności jest ustalany zazwyczaj w umowie i wynosi 7-14 dni
  • automatyczne polecenie przelewu- stała umowa i upoważnienie TMC do pobrania z konta firmy należnej kwoty w momencie wystawienia faktury. Ten system wejdzie do Polski w momencie wprowadzenia akceptacji faktur elektronicznych i podpisu elektronicznego
  • płatności imienną kartą kredytową firmy. W momencie wystawienia faktury  obciążana jest karta kredytowa  klienta. Wcześniej klient upoważnił TMC na piśmie do obciążenia karty. Karty kredytowe mają ustalone max limity obciążenia . Przy dużych wydatkach karty te nie spełniają swojej roli.  Istnieją karty kredytowe z odnawialnym limitem. Można „uzupełniac” konto, gdy limit ulega wyczerpaniuy.
    Ciekawym rozwiązaniem są karty co-brandowe, czyli generujące dodatkowe korzyści dla klienta np. Diners Club-LOT, Citibank-LOT. Każdy wydatek na takiej karcie wiąże się ze zbieraniem mil , które można wymieniać na bezpłatne bilety lotnicze.
    Wiele kart złotych i platynowych, czyli najdroższych i o najwyższych limitach, oferuje ubezpieczenia podróżne i wiele innych usług bezpłatnych lub wg cen zniżkowych.
  • Travel Account to wirtualna karta kredytowa, bez limitu wydatków, oferowana firmom w celu pokrywania kosztów podróży firm.
    W Polsce  produkt ten oferowany jest przez American Express i Diners Club.

bilety lotnicze
bilety kolejowe
bilety promowe
hotele na świecie
hotele w Polsce
wynajem samochodów
ubezpieczenia
MICE
usługi dodatkowe
wyjazdy wakacyjne
gadżety podróżne
FAQ
bilety lotnicze
bilety kolejowe
hotele w Polsce