Portal edukacyjny dla małych i średnich przedsiębiorstw
Podróże Firm
Logowanie
Login:
Hasło:
zapomniałem hasła?
Jeśli nie posiadasz konta:
zarejestruj się teraz
rezerwacja biletów
Jak oszczędzać podczas podróży służbowych?

No to i wiele innych pytań odpowiada Barbara Dziedzic w autorskim poradniku dla firm i travel managerów - "Podróże służbowe - jak oszczędnie podróżować w kryzysie." 

okladka_400

Książka ta jest przeznaczona głównie dla Travel Managerów, czyli osób zajmujących się w firmach, instytucjach i korporacjach zamawianiem usług turystycznych dla pracowników w celu realizacji ich podróży służbowych. Podręcznik ten może z powodzeniem służyć także kadrze zarządzającej firm, pracownikom biur podróży w doskonaleniu obsługi klientów instytucjonalnych oraz wykładowcom i studentom wyższych szkół turystycznych.

Głównymi tematami tej publikacji są sposoby optymalizacji kosztów w zakresie podróży służbowych. Stosowanie się do zawartych tu rad procentuje w postaci zmniejszenia wydatków na podróże służbowe, skrócenia czasu przy aranżacji wyjazdów pracowników firmy. Przyniesie także wyższy komfort podróżowania.

"Zawód Travel Managera jest w Polsce nową profesją, a informacji na temat optymalizacji kosztów podróży służbowych jest powodem nadmiernych wydatków lub nieudanych delegacji. Pomimo tego, że temat jest bardzo szeroki starałam się go przedstawić w prostej formie." - mówi autorka poradnika, ekspertka w zakresie optymalizacji podróży służbowych firm, Barbara Dziedzic.


Formularz zamówienia poradnika
Forma poradnika:
Ilość:
Imię i Nazwisko: *
Telefon:
Adres e-mail: *
Dane do faktury: *
Adres do wysyłki:
Informacje dodatkowe:
bilety lotnicze
bilety kolejowe
bilety promowe
hotele na świecie
hotele w Polsce
wynajem samochodów
ubezpieczenia
MICE
usługi dodatkowe
wyjazdy wakacyjne
gadżety podróżne
FAQ
bilety lotnicze
bilety kolejowe
hotele w Polsce